A B c D E F G H
yukarı scroll

Tüm Djlerimiz

ELİF ÇETİNKAYA

Program adı: ASİ KÖLE

Programda neler mi var ? Cuma gününün maneviyatına uygun ezgiler,yaşanmış hikayeler,şiirler,özlü sözler ve günün duası.Gençler ve ruhu genç kalan herkes bu programda..Asi Köle Her Cuma saat 14:00'da Baygem Radyo'da..

YUSUF ÇINAR

Program adı: ŞİİR ve ŞUUR

ŞAMİL DASDEMİR

Program adı:

Serdar ER

Program adı: DIŞ SES

ONUR ALTINKÖK

Program adı: Gönülden Şarkılar

Müzik duygularımızın en açık dilidir, o zaman sizde bize katılın duygunuza ortak olalım.Gönüllerimizi türkülerde ve türkülerimizin hikayelerinde birleştirmeye ve her yaştan yetenekli kişilerin bunları dile getirmesine vesile olan program ''Gönülden Şarkılar'' Onur Altınkök'ün sunumuyla her Çarşamba saat 20:00'da sizlerle..

REYHAN GÜLER

Program adı: ARA SICAK

Bir kulak vermeli,dinlemeli..Bir bardak Çay'ın buğusuna neler neler sığdırılabilir.Yeni gün nasıl bitmiş bir gecenin ardından başlıyorsa,duymak istediklerimiz kim bilir nelerin başlangıcı olacaktır.Gelin,birikmiş olan duygularımızı paylaşıp,şarkılarla anlatalım.Unutulan tüm iyi niyetlere.Yeniden bir başlangıç olsun niyetiyle diye..Reyhan Güler'in sunumuyla  ''ARA SICAK'' Renkli konuklarıyla her Salı,Çarşamba,Cuma saat:10:00-12:00 arası Radyon' da..Radyon seninle ya Sen ?

YUSUF EMİN

Program adı: BALKANİKA

TOLGA TÜRKMEN

Program adı: NOKSANLAR KENTİ

Hepimiz yalnızdık,bazen yanlış anlaşıldık..Bazen hiç olduk..En çokta noksan kaldık,yarım kalmak hangi bedene iyi gelebilirdi ki ? Daha kaç kelam edilecekti ağlamamak için..Biz bir puzzle'ın parçalarıyız,sen orayı tamamlayacak son parçasın..Aklından bir şarkı tut, ve acılarını saklamamak için sende durma ..Bazı anlar hayata ihanettir. ''Noksanlar Kenti'' Cuma akşamları saat:20:00- 22:00 arası sizlerle.

Sosyal Medya+